Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego
w Szczepankowie

Aktualności

04 stycznia 2021 16:41 | Aktualności

Ferie - 04-17 stycznia 2021 - informacja MEiN

"W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich tegoroczne ferie uczniowie spędzą głównie w domach. Chcemy, aby czas odpoczynku był jednak inspirujący i ciekawy, dlatego będziemy zachęcać do skorzystania z ofert, przygotowanych przez naszych partnerów na czas wolny od zajęć lekcyjnych. (...)" Więcej informacji pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ferie-2022

"W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto – w odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii – powstała poradnia on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”. Rozpocznie ona swoją działalność 1 stycznia 2021 r. (...)" Więcej informacji pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-dla-dzieci-i-mlodziezy-w-okresie-ferii-zimowych

oraz kontakt z poradnią w Ostródzie: 

http://www.poradnia.ostroda.pl/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna-w-i-kwartale-2021-roku.html

Wszystkim wypoczywającym życzymy zdrowych i bezpiecznych feriiUśmiechPrzeczytano: 80 razy. Wydrukuj|Do góry