PRZYPOMINAMY O SZYBKIM DOSTĘPIE DO LIBRUS RODZINA I PORTAL.OFFICE.COM NA NASZEJ STRONIE PO "KLIKNIĘCIU" NA WYBRANE LOGO APLIKACJI W BANERACH STAŁYCH

Aktualności

12 listopada 2020 14:18 | Aktualności

Narodowe Święto Niepodległości 2020 - reminiscencje

Ten artykuł będę stale uaktualniał licząc na kolejne prace od Was i zamieszczał w zakładce o nazwie Narodowe Święto Niepodległości 2020 - reminiscencje. Doskonały początek w wykonaniu Oli i Pana Darka! Zresztą przekonajmy się sami.

    Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada 2020 roku – i… już po; zakończył się też konkurs naszej siódmej klasy dotyczący upamiętnienia 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Należało wykonać fotki jak upamiętniamy to wydarzenie, a także nagrać film jak wykonujemy piosenkę patriotyczna nawiązującą do tego wydarzenia. Zadanie było trudne, a szczególnie nagranie filmu z wykonywania piosenki (do obejrzenia w załączniku), i jestem wdzięczny, że mimo tego, oprócz mnie, zadania podjęła się też Alexandra. Podziwiam jej odwagę i zaangażowanie w upamiętnienie tego wydarzenia (pewnie, gdyby mieszkała w Warszawie z pewnością wzięłaby udział w uroczystościach). Brawo Olciu. Komisja konkursowa przyznała nagrodę niespodziankę… Alexandrze (ja zająłem drugie miejsce). Ciekawe, jak ją przekażę?

Dariusz Wolski


Przeczytano: 86 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: