PRZYPOMINAMY O SZYBKIM DOSTĘPIE DO LIBRUS RODZINA I PORTAL.OFFICE.COM NA NASZEJ STRONIE PO "KLIKNIĘCIU" NA WYBRANE LOGO APLIKACJI W BANERACH STAŁYCH

Aktualności

06 listopada 2020 18:51 | Aktualności

Konkurs „Żołnierze 4W-MBOT vs. COVID-19” - 06.11.2020 r.

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie „Żołnierze 4W-MBOT vs. COVID-19”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży oraz przedstawienie graficzne działań Wojska Polskiego w czasie pandemii.

Żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej każdego dnia wspierają służby medyczne, kombatantów i seniorów. Pobierają wymazy, monitorują i zabezpieczają osoby przebywające na kwarantannie, pomagają w szpitalach i realizują indywidualne potrzeby Bohaterów walk o niepodległość. Wszystko po to, by ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa i wesprzeć lokalną społeczność.

Pomóc może każdy. Możesz także i Ty. Wykonaj dowolną techniką pracę pokazującą nasze działania i wyślij ją w postaci skanu lub zdjęcia na adres: 4w-mbot@o2.pl do dn. 20.11.2020 r. Najlepsze prace zostaną opublikowane na naszej stronie - powstanie z nich wyjątkowy album.
Na zwycięzców czekają nagrody!

>>>REGULAMIN KONKURSU W ZAŁĄCZNIKU 

Rzecznik Prasowy 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej 

Przeczytano: 88 razy. Wydrukuj|Do góry