Aktualności

06 października 2020 19:12 | Aktualności

„Pod biało-czerwoną” - 06.10.2020 r.

Szanowni rodzice, uczniowie, mieszkańcy

Gminy Grunwald!

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. 

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcamy do tego, aby Nasza szkoła stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o aktywny udział uczniów, nauczycieli i rodziców w możliwości oddania głosów poparcia. 

Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorami akcji: bialo-czerwona@mc.gov.pl, tel. 532 519 877. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

 

 

Przeczytano: 80 razy. Wydrukuj|Do góry