SPOTKANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ 17 GRUDNIA 2019 R. /WTOREK/. POCZĄTEK WYWIADÓWKI OD GODZ. 15.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW TAKŻE NA "JASEŁKA", KTÓRE UMILĄ SPOTKANIE, A ROZPOCZNĄ SIĘ O GODZ. 16.00.

Aktualności

27 listopada 2019 22:55 | Aktualności

Tajniki sztuki kosmetycznej - 27.11.2019 r.

    Nie ulega  najmniejszej wątpliwości, że nasz palcówka jest wyjątkowa, otwarta na potrzeby i  zainteresowania  uczniów. W związku tym, w środę, 27 listopada szkołę odwiedziły zaproszone konsultantki firmy kosmetycznej. Panie opowiedziały, jak również, co ważne, pokazały jak pięknie, z klasą można  wykonać makijaż, który podkreśli nietuzinkową urodę naszych dziewcząt.
Uczennice poznały najskrytsze tajniki sztuki kosmetycznej i co najważniejsze ścieżkę zawodową,  jaką mogą obrać w tym kierunku.
Spotkanie zdecydowanie było potrzebne, kreatywne, rozbudziło pasję w uczennicach, o czym świadczą uśmiechy oraz wiele pytań skierowanych do specjalistek.
Dziewczyny, jeśli tylko będzie możliwość, na pewno takie spotkania będą odbywały się częściej, natomiast Paniom serdecznie dziękujemy za poświecony nam czas, pełen profesjonalizm, serce i umiejętność pracy z młodzieżą. Zapraszamy częściej!!!

Justyna Kozłowska

Przeczytano: 70 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: