***AKTUALNE INFORMACJE O KORONAWIRUSIE PO KLIKNIĘCIU NA BANER O NAZWIE "gov.pl"***

Aktualności

29 listopada 2019 13:12 | Aktualności

"Andrzejkowa" moc atrakcji - 29.11.2019 r.

 "Andrzejkowa" moc atrakcji już za nami. Oj działo się w piątek, 29 listopada, w naszej szkole, działo!

 ***

Nie ma nikogo innego tak dobrego  w byciu sobą, jak my sami. Wszyscy jesteśmy inni i niepowtarzalni.
Wyjątkowość ta sprawia, że każdy, absolutnie każdy ma ukryty talent. Ten właśnie mógł zostać zaprezentowany przez naszych uczniów podczas szkolnego show MAM TALENT.
Uczniowie prezentowali swoje różne umiejętności. Była żonglerka piłką, picie wody na czas, śpiew i taniec. Było również wiele prac plastycznych uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Zarówno występy, jak i wykonane prace wywarły na wszystkich wielkie wrażenie, co jednak nie zmienia faktu, że wyjątkowości  naszych uczniów świadomi byliśmy zawsze.  
Występy uczestników oceniało szanowne Jury. Pomimo, iż wywoływały one wiele emocji, każdy artysta był oceniony oraz zachęcony do dalszego rozwijania swojego niezwykłego talentu.
Nie  było łatwo, ale zwycięzcy musieli zostać wybrani. Jury przyznało trzy równorzędne I miejsca Amelii Królikowskiej, Aleksandrze Kołakowskiej oraz Piotrowi Watkowskiemu.  Kolejny MAM TALENT  już za rok, jednak już dziś zachęcamy do udziału. W takim razie do zobaczenia na scenie!!!

Justyna Kozłowska

***

Podczas szkolnych andrzejek harcerki z 3 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej „Ogniki” im. K. Wojtyły przyniosły ciasta i były odpowiedzialne za ich rozprowadzenie wśród uczniów i pracowników szkoły. Z zadania wywiązały się super. Dziękuję wszystkim harcerkom, które upiekły i przyniosły ciasta do naszej szkoły, a także czuwały nad ich wydawaniem w naszej stołówce.

drużynowy hm. Dariusz Wolski HR

 ***

Kiermasz ciast cieszył się olbrzymim powodzeniem (nie tylko wśród uczniów Uśmiech), podobnie, jak i przygotowana przez członków Samorządu Uczniowskiego, pod czujnym okiem jego opiekunki Pani Anety Pawszyk, loteria fantowa. Każdy nabywca szczęśliwego losu w zamian mógł się cieszyć pięknym pluszakiem, interesującą książką, puzzlami bądź innym fantastycznym fantem.

Dla organizatorów i wszystkich uczestników Loterii wielkie brawa!

***

 "Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości."

Uczniowie klasy VIII, podtrzymując tę tradycję, przygotowali salę, która tego rąbka tajemnicy starała się uchylić. Chcących poznać swoją przyszłość nie brakowało... Było tajemniczo, wesoło i super atrakcyjnie!

Przeczytano: 242 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: