SPOTKANIE Z RODZICAMI DOTYCZĄCE KLASYFIKACJI KOŃCOWOROCZNEJ UCZNIÓW ODBĘDZIE SIĘ 21 MAJA 2019 R. /WTOREK/ OD GODZ. 14.00 DO GODZ. 16.00

Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Klasa VII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Fizyka 15 Anna Pankowska
08:25 - 09:10 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
09:20 - 10:05 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
10:15 - 12:00 Wychowanie fizyczne - chłopcy "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Wolski
12:15 - 13:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
13:10 - 13:55 Geografia 15 Dariusz Wolski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Biologia 15 Monika Ślesińska
08:25 - 09:10 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
09:20 - 10:05 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
10:15 - 11:00 Muzyka 5 Łukasz Stachowiak
11:15 - 12:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
12:15 - 13:00 Doradztwo zawodowe 15 Magdalena Witkowska
13:10 - 13:55 Religia 5 Jolanta Pastor
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 10 Bogusław Kamiński
14:05 - 14:50 Gimnastyka korekcyjna Dariusz Kalwiński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Geografia 15 Dariusz Wolski
08:25 - 09:10 Język niemiecki 15 Izabela Ampulska
09:20 - 10:05 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
10:15 - 11:00 Historia 15 Dariusz Kalwiński
11:15 - 12:00 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
12:15 - 13:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
13:10 - 13:55 Religia 5 Jolanta Pastor

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Chemia 15 Irena Kolanowska
08:25 - 09:10 Fizyka 15 Anna Pankowska
09:20 - 10:05 Plastyka 5 Ewa Paczos
10:15 - 11:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
11:15 - 12:00 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 14 Małgorzata Laskowska
12:15 - 13:00 Historia 10 Dariusz Kalwiński
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski
14:05 - 14:50 Zajęcia z wychowawcą 12 Danuta Jendrzejewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Biologia 15 Monika Ślesińska
08:25 - 09:10 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
09:20 - 10:05 Informatyka 10 Bogusław Kamiński
10:15 - 11:00 Chemia 15 Irena Kolanowska
11:15 - 12:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
12:15 - 13:00 Język niemiecki 15 Izabela Ampulska
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski