SPOTKANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ 24 WRZEŚNIA 2019 R. /WTOREK/ OD GODZ. 16.00. ZAPRASZAMY!

Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Klasa VI

Wychowawca

Dariusz Wolski

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 12 Bożena Berek
08:55 - 09:40 Matematyka Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 14 Ewa Chyrzyńska
09:50 - 10:35 Historia Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 15 Robert Michalak
10:45 - 11:30 Język angielski Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 10 Aneta Pawszyk
11:45 - 12:30 Plastyka 5 Elżbieta Wojutyńska
12:45 - 14:25 Wychowanie fizyczne - chłopcy "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta "ORLIK" Gierzwałd Ewelina Freigin

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Technika 14 Ewa Chyrzyńska
08:55 - 09:40 Geografia Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 15 Dariusz Wolski
09:50 - 10:35 Język angielski Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 10 Aneta Pawszyk
10:45 - 11:30 Język polski Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 12 Bożena Berek
11:45 - 12:30 Matematyka Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 14 Ewa Chyrzyńska
12:45 - 13:30 Świetlica Bogusław Kamiński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 10 Aneta Pawszyk
08:55 - 09:40 Informatyka 10 Bogusław Kamiński
09:50 - 10:35 Historia Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 5 Robert Michalak
10:45 - 11:30 Religia 5 Jolanta Pastor
11:45 - 12:30 Język polski Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 12 Bożena Berek
12:45 - 13:30 Matematyka Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 14 Ewa Chyrzyńska
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Ewelina Freigin
14:35 - 15:20 Świetlica Dariusz Wolski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Muzyka 5 Łukasz Stachowiak
08:55 - 09:40 Język polski Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 12 Bożena Berek
09:50 - 10:35 Biologia  Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 15 Monika Ślesińska
10:45 - 11:30 Wych. do życia w rodzinie 5 Magdalena Witkowska
11:45 - 12:30 Świetlica Dariusz Wolski
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5 Bogusław Kamiński
12:45 - 13:30 Zajęcia rozwijające z j. angielskiego 10 Aneta Pawszyk
13:40 - 14:25 Świetlica Monika Ślesińska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 15 Dariusz Wolski
08:55 - 09:40 Religia 5 Jolanta Pastor
09:50 - 10:35 Matematyka Nauczyciel współorganizujący - Magdalena Witkowska 14 Ewa Chyrzyńska
10:45 - 11:30 Język polski Nauczyciel współorganizujący - Justyna Kozłowska 12 Bożena Berek
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Ewelina Freigin
13:40 - 14:25 Świetlica Bogusław Kamiński