SPOTKANIE Z RODZICAMI DOTYCZĄCE KLASYFIKACJI KOŃCOWOROCZNEJ UCZNIÓW ODBĘDZIE SIĘ 21 MAJA 2019 R. /WTOREK/ OD GODZ. 14.00 DO GODZ. 16.00

Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Klasa VI

Wychowawca

Dariusz Kalwiński

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Język polski Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
08:25 - 09:10 Historia 5 Dariusz Kalwiński
09:20 - 10:05 Religia 5 Jolanta Pastor
10:15 - 12:00 Wychowanie fizyczne - chłopcy "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Wolski
12:15 - 13:00 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 10 Dariusz Kalwiński
13:10 - 13:55 Gimnastyka korekcyjna Dariusz Kalwiński

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Matematyka Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 15 Irena Kolanowska
08:25 - 09:10 Język polski Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
09:20 - 10:05 Zajęcia z wychowawcą 10
10:15 - 11:00 Przyroda 15 Małgorzata Laskowska
11:15 - 12:00 Religia 5 Jolanta Pastor
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Gabinet pedagoga Bogusław Kamiński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Język angielski 12 Aneta Pawszyk
08:25 - 09:10 Matematyka Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 14 Irena Kolanowska
09:20 - 10:05 Historia 5 Dariusz Kalwiński
10:15 - 11:00 Zajęcia techniczne 14 Małgorzata Laskowska
11:15 - 12:00 Język polski Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
12:15 - 13:00 Przyroda 15 Małgorzata Laskowska
13:10 - 13:55 Wych. do życia w rodzinie 15 Magdalena Witkowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Język polski  Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
08:25 - 09:10 Język polski Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
09:20 - 10:05 Matematyka  Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 14 Irena Kolanowska
10:15 - 11:00 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
11:15 - 12:00 Plastyka 5 Ewa Paczos
12:15 - 13:00 Przyroda 10 Małgorzata Laskowska
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
14:05 - 14:50 Świetlica Dariusz Kalwiński

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 14 Irena Kolanowska
08:25 - 09:10 Język polski Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 12 Danuta Jendrzejewska
09:20 - 10:05 Matematyka Nauczyciel wspomagający - Dariusz Wolski 14 Irena Kolanowska
10:15 - 11:00 Muzyka 5 Łukasz Stachowiak
11:15 - 12:00 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
12:15 - 13:00 Zajęcia komputerowe 10 Bogusław Kamiński
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski