SPOTKANIE Z RODZICAMI ODBĘDZIE SIĘ 24 WRZEŚNIA 2019 R. /WTOREK/ OD GODZ. 16.00. ZAPRASZAMY!

Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Klasa VIII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WOS 5 Robert Michalak
08:55 - 09:40 Geografia 15 Grażyna Skrzyńska
09:50 - 10:35 Matematyka 14 Ewa Chyrzyńska
10:45 - 11:30 Język polski 12 Bożena Berek
11:45 - 12:30 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
12:45 - 14:25 Wychowanie fizyczne - chłopcy "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta "ORLIK" Gierzwałd Ewelina Freigin

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 5 Robert Michalak
08:55 - 09:40 Język niemiecki 15 Izabela Ampulska
Zajęcia rewalidacyjne Gabinet pedagoga Justyna Kozłowska
09:50 - 10:35 WOS 15 Robert Michalak
10:45 - 11:30 Fizyka 15 Magdalena Dębska
11:45 - 12:30 Informatyka 10 Bogusław Kamiński
12:45 - 13:30 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
13:40 - 14:25 Zajęcia rozwijające z matematyki 14 Magdalena Dębska
Zajęcia rozwijające z j. angielskiego 15 Aneta Pawszyk
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 10 Bogusław Kamiński
Zajęcia rozwijające umiejętności społeczno-emocjonalne 12 Magdalena Witkowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Biologia 15 Monika Ślesińska
08:55 - 09:40 Historia 5 Robert Michalak
09:50 - 10:35 Matematyka 14 Ewa Chyrzyńska
10:45 - 11:30 Język polski 12 Bożena Berek
11:45 - 12:30 Chemia 15 Ewa Chyrzyńska
12:45 - 13:30 Religia 15 Jolanta Pastor
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Ewelina Freigin
14:35 - 15:20 Świetlica Dariusz Wolski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 15 Izabela Ampulska
Zajęcia rewalidacyjne Gabinet pedagoga Justyna Kozłowska
08:55 - 09:40 Matematyka 14 Ewa Chyrzyńska
09:50 - 10:35 Zajęcia z wychowawcą 5 Aneta Pawszyk
10:45 - 11:30 Chemia 15 Ewa Chyrzyńska
11:45 - 12:30 Fizyka 15 Magdalena Dębska
12:45 - 13:30 Język polski 12 Bożena Berek
13:40 - 14:25 Wych. do życia w rodzinie 15 Magdalena Witkowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 12 Bożena Berek
08:55 - 09:40 Język polski 12 Bożena Berek
09:50 - 10:35 EDB 5 Dariusz Wolski
10:45 - 11:30 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Wolski
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Ewelina Freigin
12:45 - 13:30 Matematyka 14 Ewa Chyrzyńska
13:40 - 14:25 Religia 14 Jolanta Pastor