Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego - Klasa VIII

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 WOS 5 Dariusz Kalwiński
08:25 - 09:10 Fizyka 15 Anna Pankowska
09:20 - 10:05 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
10:15 - 12:00 Wychowanie fizyczne - chłopcy "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta "ORLIK" Gierzwałd Dariusz Wolski
12:15 - 13:00 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
13:10 - 13:55 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 14 Małgorzata Laskowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
08:25 - 09:10 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
09:20 - 10:05 Chemia 15 Irena Kolanowska
10:15 - 11:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
11:15 - 12:00 Zajęcia z wychowawcą 14 Małgorzata Laskowska
12:15 - 13:00 Religia 14 Jolanta Pastor
13:10 - 13:55 Doradztwo zawodowe 15 Magdalena Witkowska
14:05 - 14:50 Gimnastyka korekcyjna Dariusz Kalwiński

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Język niemiecki 14 Izabela Ampulska
08:25 - 09:10 Historia 10 Dariusz Kalwiński
09:20 - 10:05 Geografia 14 Grażyna Skrzyńska
10:15 - 11:00 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
11:15 - 12:00 WOS 10 Dariusz Kalwiński
12:15 - 13:00 Religia 14 Jolanta Pastor
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 10 Bogusław Kamiński
13:10 - 13:55 Informatyka 10 Bogusław Kamiński

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Fizyka 15 Anna Pankowska
08:25 - 09:10 Język angielski 10 Aneta Pawszyk
09:20 - 10:05 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
10:15 - 11:00 Chemia 15 Irena Kolanowska
11:15 - 12:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
12:15 - 13:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski
14:05 - 14:50 EDB 15 Dariusz Wolski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:30 - 08:15 Historia 10 Dariusz Kalwiński
08:25 - 09:10 Biologia 15 Monika Ślesińska
09:20 - 10:05 Matematyka 14 Małgorzata Laskowska
10:15 - 11:00 Język polski 12 Danuta Jendrzejewska
11:15 - 12:00 Język niemiecki 14 Izabela Ampulska
12:15 - 13:00 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego 12 Danuta Jendrzejewska
13:10 - 13:55 Wychowanie fizyczne - chłopcy Dariusz Kalwiński
Wychowanie fizyczne - dziewczęta Dariusz Wolski